Brodzik prysznicowy kamienny kwadratowy slim ST02B biały 90 x 90 cm
Cena regularna:
499,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Brodziki prysznicowe marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na brodziki prysznicowe marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Zestaw zawiera: brodzik ze wzmacnianym spodem dodatkowym włóknem szklanym oraz płytą HDF o grubości 1,5 cm, a także oraz syfon brodzikowy z uszczelkami.
Informacje techniczne
| Długość x szerokość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor | biały |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Typ | slim |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Zaloguj się
Waluty