Brodzik prysznicowy kamienny półokrągły Alba biały 80 x 80 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Brodziki prysznicowe marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na brodziki prysznicowe marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Ciebie i Twoich gości. Powierzchnia brodzika zachwyca swoją naturalną strukturą przypominającą kamień, dodając przyjemnego akcentu do każdej łazienki. Jego odporność na uderzenia i zarysowania gwarantuje długotrwałą jakość, która pozostaje niezmieniona przez wiele lat. To nie tylko wyjątkowe wykończenie, ale także wyraz nowoczesności, który nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru.
Zestaw zawiera: brodzik ze wzmacnianym spodem dodatkowym włóknem szklanym (wyposażony w antypoślizgową powierzchnię) oraz syfon brodzikowy z uszczelkami (posiadający element umożliwiający czyszczenie od góry).
Informacje techniczne
| Długość x szerokość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 3,2 cm |
| Kształt | półokrągły |
| Kolor | biały |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Typ | slim |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wykończenie korka | biały |
Zaloguj się
Waluty