Brodzik prysznicowy kwadratowy slim ST02A biały 80 x 80 cm
Cena regularna:
419,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Brodziki prysznicowe marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na brodziki prysznicowe marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Zestaw zawiera: brodzik ze wzmacnianym spodem oraz syfon brodzikowy z uszczelkami (posiadający element umożliwiający czyszczenie od góry).
Informacje techniczne
| Długość x szerokość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor | biały połysk |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Typ | slim |
| Średnica odpływu | 100 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Zaloguj się
Waluty