Brodzik prysznicowy kwadratowy wysoki SXL02C biały 100 x 100 cm
Cena regularna:
629,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Brodziki marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na brodziki prysznicowe marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Zestaw zawiera: brodzik ze wzmacnianym spodem dodatkowym włóknem szklanym (z metalową kratownicą oraz perforowanym dnem) oraz syfon brodzikowy klik - klak z uszczelkami (posiadający element umożliwiający czyszczenie od góry oraz koszyk na nieczystości).
Informacje techniczne
| Długość x szerokość | 100 cm x 100 cm |
| Wysokość / głębokość | 15 cm / 5 cm |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor | biały połysk |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Typ | wysoki |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Zaloguj się
Waluty