Denzel 120 Steingran zlewozmywak granitowy 2-komorowy z syfonem i zaślepką
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Zlew* wykonany z GraniteQ co gwarantuje najwyższą higieniczność i trwałość - oparty na naturalnych surowcach (ok. 74% kwarcu, 25% żywic polimerowych, wysokiej jakości dodatki utwardzające). Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quardon to ich cecha wyróżniająca, która zapewnia duży komfort użytkowania. Nowoczesne wzornictwo – dostosowane do aktualnych trendów. Zlewozmywak wyposażony jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w kolorze dopasowanym do pozostałych elementów co nadaje produktowi elegancki wygląd.
Zlewozmywak odwracalny, posiada zaślepkę.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Zlewozmywak dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: beżowym, czarnym oraz szarym.
Informacje techniczne
| Ilość komór | dwie |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 480 mm x 780 mm |
| Wymiary wycięcia w blacie | 76 cm x 46 cm |
| Głębokość komory | 175 mm |
| Syfon i odpływ w komplecie | tak |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Pojemność komory | 20 litrów / 20 litrów |
| Montaż w szafce | od 80 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
