Drzwi prysznicowe SH08B czarny 90 cm 6 mm
Cena regularna:
1 199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Drzwi prysznicowe marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na drzwi prysznicowe marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Zastosowane szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, stalowe rączki, zestaw uszczelek oraz śruby montażowe.
Informacje techniczne
| Rozmiar | 90 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Mocowanie drzwi | uniwersalne (prawe, lewe) |
| Zawiasy | stalowe |
| Wejście | drzwi otwierane na zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Zaloguj się
Waluty