Drzwi prysznicowe ZBB-1506 czarne 145-150 cm 6 mm
Cena regularna:
1 299,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Drzwi przesuwne marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na drzwi prysznicowe marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Zastosowane szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 15 mm, stalowa rączka, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, mosiężne rolki do szyb oraz uszczelkę magnetyczną.
Informacje techniczne
| Rozmiar | 145-150 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Mocowanie drzwi | uniwersalne (prawe, lewe) |
| Rolki | mosiężne |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Zaloguj się
Waluty