Kabina prysznicowa pięciokątna BS07C czarna 100 x 100 cm
Cena regularna:
2 149,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa* marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz design pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej. Dzięki czarnym elementom wykończeniowym nasz produkt jest niezwykle uniwersalny i z pewnością wpasuje się w każdy wystrój Twojej łazienki.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
*Do tego modelu kabiny pasuje tylko brodzik ST07C oraz SXL07C.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, podwójne stalowe rączki, uszczelki w kolorze czarnym, komplet śrub montażowych oraz stalowe zawiasy posiadające ciche zamykanie drzwi "Soft closing".
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 100 cm x 100 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadce |
| Wejście | drzwi otwierane do zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 100 |
| Szerokość kabiny | 95 - 100 |
Zaloguj się
Waluty