Kabina prysznicowa pięciokątna KZ10C chrom 100 x 100 cm
Cena regularna:
1 459,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa* marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz design pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej. Dzięki chromowanym elementom wykończeniowym nasz produkt jest niezwykle uniwersalny i z pewnością wpasuje się w każdy wystrój Twojej łazienki.
We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest często narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są bardzo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy.
*Do tego modelu kabiny pasuje brodzik ST08C, ST07C oraz RAVE-WH-100, RAVE-BL-100.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, podwójne stalowe rączki, górne mocowanie bocznej ścianki, uszczelki w kolorze czarnym, śruby montażowe oraz aluminiowy próg.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 100 cm x 100 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadce |
| Wejście | 1-drzwiowe skrzydłowe otwierane do zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 100 |
| Szerokość kabiny | 95 - 100 |
Zaloguj się
Waluty