Kabina prysznicowa pięciokątna KZ4026A czarna 80 x 80 cm
Cena regularna:
1 399,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa* marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
*Do kabiny KZ4026A pasują brodziki ST07 oraz SXL07.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 8 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, stalowy uchwyt drzwiowy, listwę progową, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych oraz stalowe zawiasy posiadające ciche zamykanie drzwi "Soft closing".
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadce |
| Wejście | drzwi otwierane na zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny mat |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 80 |
Zaloguj się
Waluty