Kabina prysznicowa półokrągła KZ94C chrom 100 x 100 cm
Cena regularna:
849,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa* marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
*Kabina posiada promień R55, będzie pasować do brodzików z promieniem R50 oraz R55.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 5 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, podwójne rączki, aluminiową listwę progową, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych oraz uszczelkę magnetyczną.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 100 cm x 100 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Typ | narożna |
| Rolki | podwójne, górne i dolne |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / biały |
Dane techniczne
| Kolor | Biały |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 100 |
| Szerokość kabiny | 95 - 100 |
Zaloguj się
Waluty