Kabina prysznicowa półokrągłe z brodzikiem maja biała 90 x 90 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Wybierając ją, zyskujesz trwałość, funkcjonalność i estetykę, które doskonale wpasują się w każdą łazienkę. Nasza kabina to praktyczne rozwiązanie, które nie tylko ułatwi codzienne korzystanie z prysznica, ale także sprawi, że Twoja łazienka będzie prezentować się wyjątkowo dobrze. To prosty sposób na połączenie wygody z nowoczesnym designem, który docenią zarówno domownicy, jak i goście.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 5 mm, aluminiowe profile, podwójny uchwyt, wysoki akrylowy brodzik, komplet śrub montażowych oraz uszczelkę magnetyczną.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Typ | narożna |
| Rolki | chromowane |
| Wejście | przesuwne |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / biały |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | około 36 cm |
| Głębokość | około 25 cm |
| Dno brodzika | antypoślizgowe |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Syfon obrotowy | tak - 360 stopni |
| Korek spustowy | klik - klak |
Dane techniczne
| Kolor | Biały |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 90 |
Zaloguj się
Waluty