Kabina prysznicowa prostokątna KZ03A złoto szczotkowane 100 x 90 cm
Cena regularna:
1 499,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 5 mm, aluminiowe profile z regulacją 15 mm, podwójne stalowe rączki, próg dolny przyposadzkowy/brodzikowy aluminiowy, komplet wysokiej jakości uszczelek, górne mocowanie ścianek (reling), komplet śrub montażowych, żywotne zawiasy posiadające ciche zamykanie drzwi "Soft closing" oraz uszczelkę magnetyczną.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 90 cm x 100 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Zawiasy | stalowe |
| Wejście | drzwi otwierane na zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / złoty szczotkowany |
Dane techniczne
| Kolor | Złoty |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 95 - 100 |
Zaloguj się
Waluty