Kabina prysznicowa prostokątna KZ03C biała 120 x 90 cm
Cena regularna:
1 499,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz design pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej. Dzięki białym elementom wykończeniowym nasz produkt jest niezwykle uniwersalny i z pewnością wpasuje się w każdy wystrój Twojej łazienki.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 15 mm, stalowe rączki, górne mocowanie ścianek (reling), komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych oraz aluminiowy próg.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 120 cm x 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadce |
| Wejście | 1-drzwiowe skrzydłowe, uchylna, otwierana |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / biały |
Dane techniczne
| Kolor | Biały |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 115 - 120 |
Zaloguj się
Waluty