Kabina prysznicowa prostokątna KZ06D biała 120 x 80 cm
Cena regularna:
1 399,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz design pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej. Dzięki białym elementom wykończeniowym nasz produkt jest niezwykle uniwersalny i z pewnością wpasuje się w każdy wystrój Twojej łazienki.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 10 mm (niewidoczny zakres regulacji INVISIBLE), podwójne stalowe uchwyty, aluminiową listwę progową, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, ciche i żywotne rolki oraz uszczelkę próżniową.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 120 cm x 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Rolki | stalowe |
| Wejście | drzwi otwierane |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / biały |
Dane techniczne
| Kolor | Biały |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 115 - 120 |
Zaloguj się
Waluty