Kabina prysznicowa prostokątna KZ104C czarna 120 x 90 cm
Cena regularna:
1 699,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz design pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną. Ciche zamykanie drzwi “Soft closing”. Sposób montażu: na brodziku lub bezpośrednio na posadce.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, stalowe rączki, stalowe rolki, listwa progowa aluminiowa, zestaw uszczelek oraz śruby montażowe.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 120 cm x 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Drzwi | 2-drzwiowe przesuwne |
| Otwieranie | do wewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny mat |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 115 - 120 |
Zaloguj się
Waluty