Kabina prysznicowa prostokątna KZ202C chrom 120 x 90 cm
Cena regularna:
1 799,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, postawiliśmy na trwałe i wysokiej jakości komponenty wykorzystane do produkcji naszych kabin. Nasze prysznice charakteryzują się unikalnym stylem oraz designem, który pozwala dopasować kabinę zarówno do tradycyjnej, jak i nowoczesnej łazienki. Dzięki wykończeniu chromowanymi elementami, nasz produkt jest niezwykle wszechstronny i z pewnością idealnie wpasuje się w każdy wystrój Twojej łazienki.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 8 mm, aluminiowe profile z regulacją 10 mm, uchwyt do otwierania ze stali nierdzewnej, aluminiową listwę progową, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych oraz mosiężne rolki - bardzo ciche i żywotne rolki do 20 000 cykli (posłużą długie lata).
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 90 cm x 120 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadzce |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 115 - 120 |
Zaloguj się
Waluty