Kabina prysznicowa prostokątna KZ203B złota 110 x 80 cm
Cena regularna:
1 799,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Nasz produkt wyróżnia się nie tylko przez zastosowanie trwałych i estetycznie wykonanych komponentów, ale także przez eleganckie wykończenie złotymi elementami. Te starannie dobrane detale zapewniają naszym kabinom prysznicowym wszechstronność, pozwalającą na harmonijne wpasowanie się w różnorodne aranżacje wnętrz. Niezależnie od tego, czy Twoja łazienka jest utrzymana w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, czy też cenisz sobie tradycyjną elegancję, nasze kabiny prysznicowe z łatwością dopełnią jej wystrój, dodając jej luksusowego charakteru. Nasze kabiny są projektowane z myślą o łatwości montażu i użytkowania.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 8 mm, aluminiowe profile z regulacją 10 mm, uchwyt do otwierania ze stali nierdzewnej, aluminiową listwę progową, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych oraz mosiężne rolki - bardzo ciche i żywotne rolki do 20 000 cykli (posłużą długie lata).
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 110 cm x 80 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Typ | narożna |
| Rolki | podwójne |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / złoty |
Dane techniczne
| Kolor | Złoty |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 105 - 110 |
Zaloguj się
Waluty