Kabina prysznicowa z hydromasażem WSH7128 125 x 90 cm
Cena regularna:
3 199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa z hydromasażem WSH7128 to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na połączenie codziennego rytuału mycia z przyjemnym relaksem i odprężeniem. Wyposażona w zaawansowany system hydromasażu, kabinę wypełniają delikatne strumienie wody, które masują ciało, redukują napięcie mięśni i poprawiają krążenie krwi. Dzięki różnorodnym dyszom i ustawieniom intensywności, użytkownik może dostosować hydromasaż do swoich preferencji i potrzeb. Kabina prysznicowa z hydromasażem to nie tylko praktyczne rozwiązanie do codziennych rytuałów higienicznych, ale także oaza relaksu w zgiełku dnia, zapewniająca wyjątkowe doznania podczas każdej kąpieli.
Zastosowane szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Kabinę wyróżniają aluminiowe ramy będące solidną konstrukcją, zapewniającą stabilność i trwałość kabiny. Odporność na korozję i wilgoć, co pozwala zachować estetyczny wygląd na dłużej. Łatwa w utrzymaniu czystości. Natomiast wzmacniany brodzik zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Długotrwały, eliminujący ryzyko pęknięć czy odkształceń.
Kabina zawiera 8 sztuk dysz.
Zestaw zawiera: bezpieczne hartowane szkło o grubości 5 mm, panel z wbudowanym radiem, wytwornica pary (generator o mocy 3 kW), dezynfekcja ozonowa, prysznic górny ze słuchawką, przełącznik zmiany intensywności wody, regulator ciepłej/zimnej wody, półka na przybory kosmetyczne, siedzisko, oświetlenie halogenowe, światło LED na panelu (12 sztuk), masażer stóp, dwa pojemniki na płyn lub żel, wieszak na ręcznik, wentylator, głośnik, odpływ wody, uchwyt oraz lustro.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Rozmiar | 125 cm x 90 cm |
| Wysokość | 201 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Uszczelki | magnetyczne, samodomykające |
| Rolki | łożyskowane |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła ścian przednich / ściany tylne | transparentne / czarne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 125 cm x 90 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Kolor | biały |
| Dno brodzika | antypoślizgowe |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Syfon | klik klak |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 125 - 130 |
Zaloguj się
Waluty