Kabina prysznicowa z hydromasażem i sauną Sara 9913S 140 x 85 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa z hydromasażem marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Zastosowane szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Sauna w kabinie prysznicowej to innowacyjne rozwiązanie, które integruje dwa kluczowe elementy w jednym urządzeniu. Ta zaawansowana konstrukcja umożliwia korzystanie z tradycyjnej sauny parowej bez potrzeby oddzielnej przestrzeni, co pozwala zaoszczędzić miejsce i czas. Dzięki specjalnym panelom i systemowi wentylacji, kabina prysznicowa może w krótkim czasie przekształcić się w odświeżający, gorący oazę relaksu. Wykorzystanie sauny w kabinie prysznicowej to doskonały sposób na odprężenie, oczyszczenie organizmu oraz cieszenie się przyjemnością relaksu.
Kabinę wyróżniają aluminiowe ramy będące solidną konstrukcją, zapewniającą stabilność i trwałość kabiny. Odporność na korozję i wilgoć, co pozwala zachować estetyczny wygląd na dłużej. Łatwa w utrzymaniu czystości. Natomiast wzmacniany brodzik zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Długotrwały, eliminujący ryzyko pęknięć czy odkształceń.
Kabina zawiera 8 sztuk dysz, 4 dysze do masażu akupunkturowego oraz 4 dysze boczne.
Zestaw zawiera: bezpieczne hartowane szkło o grubości 5 mm, panel z sterowania, panel kontrolny z wbudowanym radiem, prysznic górny ze słuchawką, przełącznik zmiany intensywności wody, regulator ciepłej/zimnej wody, półka na przybory kosmetyczne, siedzisko, okrągła lampa typu Led, boczne światło, pojemnik na szampon lub płyn, lustro, wentylator, głośnik, odpływ wody, uchwyt, sterylizacja ozonowa oraz sauna (generator pary o mocy 2,8 kW).
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Rozmiar | 140 cm x 85 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Uszczelki | magnetyczne, samodomykające |
| Rolki | łożyskowane |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła ścian przednich / ściany tylne | przyciemniane / czarne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 140 cm x 85 cm |
| Wysokość | 47 cm |
| Kolor | biały |
| Dno brodzika | antypoślizgowe |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Syfon | klik klak |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 85 |
| Szerokość kabiny | 135 - 140 |
Zaloguj się
Waluty