Miska WC wisząca rimless bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą VENTOSA
Cena regularna:
599,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Miska WC wisząca Ventosa. Proste linie wzbogacone o subtelnie geometryczny kształt odnajdą zastosowanie w wielu aranżacjach łazienkowych. Bezrantowa, łatwa w utrzymaniu czystości. Misa posiada deskę wolnoopadającą z systemem Easy Clean. Deska jest wypinana. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Informacje techniczne
| Typ muszli | wisząca |
| Rodzaj | bezkołnierzowa |
| Kolor | biały |
| Rozstaw otworów | 16 cm |
| Wysokość całkowita | 46 cm |
| Wysokość deski | 4 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Długość | 34 cm |
Technologia Rimless
Nasze muszle wyposażone są w innowacyjny system Rimless, który pozwala na łatwe utrzymanie higieny poprzez redukcję używania środków chemicznych. System ten ogranicza również zużycie wody nawet do 30%, co ma pozytywny wpływ zarówno na środowisko jak i na budżet domowy.
Zalety twardej wolnoopadającej deski
- Gładka powierzchnia, imitująca połączenie metalu i ceramiki.
- Możliwość szybkiego demontażu (np. do mycia).
- Waga - im cięższa deska, tym lepszej jakości. Struktura jest gęstsza, a bakterie i zapachy nie przenikają.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty