Parawan nawannowy ASTRA-CH-PR-120X150 chrom 120 x 150 cm
Cena regularna:
1 319,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Parawan nawannowy ASTRA to idealne połączenie minimalistycznego designu, maksymalnej funkcjonalności oraz trwałości. Produkt został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących estetykę i wygodę w codziennym użytkowaniu. Dzięki swojej uniwersalnej stylistyce doskonale komponuje się zarówno z łazienkami nowoczesnymi, klasycznymi, jak i skandynawskimi, tworząc spójną, harmonijną aranżację.
Parawan skutecznie chroni przestrzeń łazienkową przed zachlapaniem wodą podczas kąpieli czy prysznica, podnosząc komfort użytkowania wanny.
Przesuwna konstrukcja parawanu zapewnia wyjątkową wygodę w codziennym korzystaniu – umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie, oszczędzając miejsce oraz zwiększając ergonomię łazienki. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Informacje techniczne
| Rozmiar | 120 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Mocowanie parawanu | uniwersalne (prawe, lewe) |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rolki | stalowe |
| Typ | przesuwny - dwuskrzydłowy |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty