Peter 111 GraniteQ zlewozmywak granitowy soft taupe 1-komorowy z/o z syfonem i zaślepką
Cena regularna:
721,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Peter 111* to zlew, który w zrównoważony sposób łączy pojemną komorę i spory ociekacz – zaprojektowany w ciekawy i nowoczesny sposób. Odpowiednio wyprofilowany, odprowadzi nadmiar wody do komory, co pozwoli uchronić blat przed zniszczeniem. Dodatkowo, miejsce odkładcze może zostać powiększone dzięki zastosowaniu obniżenia w komorze, pozwalającemu na ułożenie Qmaty – dostępnej także w ofercie Quadron. Zastosowana do wykonania zlewu masa, to 74% cząsteczek granitu, połączonych mocnym spoiwem. Dzięki temu, poza szeroką funkcjonalnością, model ten charakteryzuje się odpornością na wahania temperatur, zarysowania i uderzenia. Pozwala to utrzymać jego idealny wygląd przez bardzo długi czas. Brak uszkodzeń i bardzo dopracowana, gładka powierzchnia sprawia, że utrzymanie zlewu w czystości jest niezwykle łatwe, co kolei gwarantuje higieniczne korzystanie.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Zlewozmywak jest wyposażony w syfon manualny Save Space oraz zaślepkę, którą można zastąpić dokupując dodatkowy element wyposażenia, tj. dozownik płynu, czy syfon automatyczny. Aby jeszcze bardziej rozwinąć możliwości tego modelu, w spodniej części ociekacza wyfrezowane zostały dodatkowe otwory, do samodzielnego wybicia. W ich miejscu można umieścić szereg akcesoriów, ułatwiających codzienną pracę w kuchni.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 500 mm x 780 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Głębokość komory | 200 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj syfonu | przyścienny Save Space |
| Pojemność komory | 35 litrów |
| Montaż w szafce | od 60 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
