Quadron Alec 50 GraniteQ zlewozmywak snow white 1-komorowy b/o komora podwieszana okrągły odpływ + syfon manualny stal szczotkowana + zaczepy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Alec 50 to odpowiedź na rosnącą potrzebę coraz modniejszego montażu zlewozmywaka pod blatem. Zarówno obecny trend w wystroju wnętrz, jak i szereg oczywistych walorów tego modelu zrównują mu rzesze zwolenników. Bardzo pojemna komora, dodatkowo powiększona o wysokość blatu sprawia, że zdecydowana większość prac wykonywana jest w jej wnętrzu i nie ma potrzeby brudzić lub moczyć strefy wokół zlewu. Ten sposób montażu to także bardzo praktyczne ułatwienie sprzątania strefy mokrej. Wszelkie nieczystości z blatu kuchennego, lądują bezpośrednio w komorze, eliminując nieestetyczne i niehigieniczne zatrzymywanie się resztek i brudu przy rancie zlewu. Gwarancją doskonałego wyglądu zlewu i jego otoczenia jest wykonanie montażu pod wodoodpornym blatem. Brak ociekacza rekompensować można dodatkowymi akcesoriami – dostępnymi w ofercie Quadron – Qmatą lub miską ociekową, które zwiększą obszar roboczy i pozwolą na realizację dodatkowych funkcji tj. płukanie czy osuszanie.
W standardzie zlew wyposażony jest w syfon oszczędzający miejsce, co pozwala na wykorzystanie szafki pod zlewem na przechowywanie detergentów lub kosza na śmieci. Alec 50 wykonany jest z mieszanki cząsteczek granitu z wysokiej jakości spoiwem, co ma niebagatelny wpływ na cechy użytkowe i estetyczne produktu. Dzięki zastosowanym surowcom, zlew jest odporny na uderzenia i zarysowania oraz duże wahania temperatury. Gładka powierzchnia odporna jest na chemię domową, czy powstawanie plam, ale także ułatwia utrzymanie czystości i higienicznego charakteru produktu, mimo dużego zakresu realizowanych prac.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 535 mm x 400 mm |
| Wymiary wycięcia w blacie | 49,6 cm x 36,2 cm |
| Sposób montażu | podwieszany |
| Głębokość komory | 205 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Pojemność komory | 37 litrów |
| Montaż w szafce | od 60 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
