Quadron Christian 116 zlewozmywak granitowy 1-komorowy river sand z zaślepką i odpływem river sand
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Christian 116* to kompaktowy zlew, dedykowany małej, kuchennej zabudowie. Optymalna komora, połączona z proporcjonalnym ociekaczem pozwala uzyskać maksimum wydajności, na minimalnej przestrzeni. Produkt wykonany z masy składającej się z cząsteczek granitu, połączonych spoiwem wysokiej jakości, co gwarantuje niezwykłą żywotność i idealny wygląd zlewu, który odporny jest na duże wahania temperatur, uderzenia i zarysowania. Gładka powierzchnia pozwala na utrzymanie jej w czystości i higieniczne użytkowanie. Christian 116 wyposażony jest w syfon manualny, w kolorze identycznym, jak komora zlewu, dzięki czemu zlew wygląda na doskonale skomponowaną całość. W ofercie Quadron dostępne są akcesoria, które znakomicie poszerzą możliwości tego modelu. Do wyboru są Qmaty – stalowo-silikonowe – które mogą stanowić zarówno miejsce odkładcze, jak i przestrzeń do odciekania, a także dębowa, dwustronna deska do krojenia. W niedużej kuchni mogą funkcjonować na komorze zlewu, a nieużywane zniknąć w szafce, nie zajmując miejsca.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 600 mm x 450 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Głębokość komory | 185 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj syfonu | przyścienny Save Space |
| Pojemność komory | 22 litry |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
