Quadron Johnny 100 GraniteQ zlewozmywak granitowy black dotted 1-komorowy z/o z syfonem i zaślepką stal szlachetna - czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Johnny 100* to kompaktowy model, wymagający wąskiej, jedynie 45 cm podbudowy. Sprawdzi się doskonale w kuchniach o ograniczonej powierzchni lub posiadających zmywarkę. Pojemna, głęboka komora pozwoli na komfortową pracę, a niewielki brzeg z miejscem na baterię i dozownik, zapobiegnie wydostawaniu się wody na zewnątrz.
Standardowo zlew wyposażony jest z w syfon manualny, do którego jest możliwość podłączenia także odpływu ze zmywarki. Dzięki temu w małej szafce nie ma potrzeby instalowania dodatkowych elementów dla urządzenia. W ofercie Quadron, dostępna jest Qmata, która położona na wierzchu komory, świetnie rozwinie potencjał tkwiący w tym modelu. Dzięki niej można uzyskać dodatkowe miejsce odkładcze w kuchni – na umyte naczynia, czy produkty spożywcze. Skład masy, z której wykonany jest produkt, gwarantuje szereg cech niezbędnych dla zlewu najlepszej jakości. Przede wszystkim odporność na wahania temperatury, powstawanie plam uderzenia czy zarysowania. Dzięki idealnie gładkiej powierzchni zlew jest łatwy w utrzymaniu czystości, a co za tym idzie higieniczny w użytkowaniu.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 430 mm x 500 mm |
| Głębokość komory | 203 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary wycięcia w blacie | 41 cm x 48 cm |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Pojemność komory | 26 litrów |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
