Quadron Johnny 110 GraniteQ zlewozmywak granitowy silver stone 1-komorowy b/o z syfonem i zaślepką stal szlachetna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Johnny 110* to niezwykle funkcjonalny zlew z głęboką komorą oraz niedużym ociekaczem w okolicach baterii, zabezpieczonym przez wydostaniem się wody na blat specjalnym rantem. Dodatkowy otwór, zabezpieczony zaślepką, pozwala na zastosowanie praktycznego dozownika płynu, dzięki czemu nie ma potrzeby umieszczania w okolicach zlewu dodatkowych pojemników z detergentami. Stalowy syfon manualny posiada możliwość podłączenia zmywarki. Możliwości zlewu można poszerzyć, stosując – dostępną w ofercie Quadron – stalowo-silikonową Qmatę. Jej wykończenie można dopasować do koloru komory, dzięki czemu stworzy funkcjonalny komplet. Doskonała jakość surowca, z którego wykonany jest produkt gwarantuje odporność na zarysowania, stłuczenia, a także wahania temperatury. Dzięki gładkiej powierzchni, utrzymanie zlewu w czystości, a co z tym idzie higienicznego korzystania, jest niezwykle łatwe.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 500 mm x 470 mm |
| Głębokość komory | 185 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary wycięcia w blacie | 48 cm x 45 cm |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Pojemność komory | 26 litrów |
| Montaż w szafce | od 50 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
