Quadron Johnny 111 GraniteQ zlewozmywak granitowy Pure Carbon 1-komorowy z/o z syfonem black + bateria Kate Pure Carbon + dozownik + Qmata
Cena regularna:
1 045,13 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Johnny 111* Pure Carbon Limited Edition to idealne rozwiązanie do kuchni, gdzie ważne jest efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a charakter prac jest ciągły i intensywny. Połączenie pojemnej komory ze sporym ociekaczem daje optymalne narzędzie do pracy. Zestaw jest uzupełniony o dozownik płynu o pojemności 320 ml oraz Qmatę, która ułożona na wierzchu komory sprawdzi się idealnie jako dodatkowe miejsce odkładcze lub ociekacz dla naczyń czy produktów spożywczych. Wszystkie elementy w kolorze głębokiej czerni tworzą elegancki zestaw. Wyraźnie zaznaczony rant ociekacza gwarantuje, że woda nie będzie wydostawała się poza obręb zlewu, a podłużne żłobienia sprawnie odprowadzą nadmiar płynu do komory. Zlewozmywak jest wyposażony w idealnie czarny syfon manualny, posiadający możliwość podłączenia odpływu ze zmywarki. Aby jeszcze bardziej rozwinąć możliwości tego modelu, w spodniej części ociekacza wyfrezowane zostały dodatkowe otwory, do samodzielnego wybicia. W ich miejscu można umieścić szereg akcesoriów, ułatwiających codzienną pracę w kuchni. Zlewozmywak charakteryzuje się dużą odpornością na uderzenia, zarysowania oraz wahania temperatur. Wynika to z zastosowanego surowca, tj. ok.74% cząsteczek granitu, połączonych wysokiej jakości spoiwem. Wytrzymałość materiałowa oraz idealnie gładka forma sprawiają, że na powierzchni brak jest mikrouszkodzeń, a to ma wpływ na łatwość czyszczenia i utrzymanie higienicznego stanu zlewu.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 770 mm x 440 mm |
| Głębokość komory | 185 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary wycięcia w blacie | 75 cm x 42 cm |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Pojemność komory | 24 litry |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
