Quadron Johnny 116 GraniteQ zlewozmywak granitowy Pure Carbon 1-komorowy z/o z syfonem black + bateria Kate pure carbon + dozownik + Qmata
Cena regularna:
1 019,72 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Johnny 116* Pure Carbon Limited Edition to idealny zestaw, w skład którego wchodzi kompaktowy zlew, z funkcjonalnym ociekaczem, bateria Kate, dozownik płynu o pojemności 320 ml oraz Qmata. Wszystko utrzymane w jednolitej, głębokiej czerni. Komplet idealnie sprawdzi się w niedużych kuchniach, gdzie dobrze zaplanowany układ sprzętów kuchennych jest gwarancją komfortowego funkcjonowania. Ociekacz posiada wyraźnie zaznaczony rant, dzięki czemu woda nie wydostaje się poza jego obręb, a wyżłobienia pozwalają odprowadzać nadmiar płynu bezpośredni odo komory. Swoje miejsce na nim znalazły także wygodny dozownik płynu, który pozwala na wyeliminowanie dodatkowego opakowania z detergentem przy zlewie, oraz stalowa bateria, z ceramiczna głowicą. W komplecie znajduje się również Qmata, która sprawdzi się doskonale jako miejsce odkładcze lub alternatywny ociekacz dla naczyń lub produktów spożywczych, czym znakomicie poszerzy możliwości samego zlewu. Produkt wyposażony jest w idealnie dopasowany kolorystycznie syfon, z możliwością podłączenia do zmywarki. Materiał, z którego wykonany jest zlew, to doskonałej jakości konglomerat, odporny na wahania temperatur, uderzenia czy zarysowania. Łatwy w utrzymaniu czystości – dzięki idealnie gładkiej powierzchni – a co za tym idzie gwarantujący higieniczność użytkowania. Dzięki wszystkim swoim zaletom, zlew przez długi czas będzie stanowił ozdobę kuchni, a jednocześnie doskonale spełniał swoją funkcję użytkową.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 600 mm x 440 mm |
| Głębokość komory | 185 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary wycięcia w blacie | 58 cm x 42 cm |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Pojemność komory | 24 litry |
| Montaż w szafce | od 50 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
