Quadron Johnny 210 GraniteQ zlewozmywak granitowy black dotted 1 komorowy b/o z odpływem - czarny
Cena regularna:
613,16 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Johnny 210* to kompaktowy zlew, nowoczesne wzornictwo oraz zalety zastosowanego materiału GraniteQ. Zlew idealnie sprawdzi się w niedużych kuchniach, gdzie dobrze zaplanowany układ sprzętów kuchennych jest gwarancją komfortowego funkcjonowania. Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha wyróżniająca, która zapewnia duży komfort użytkowania. Materiał, z którego wykonany jest zlew zapewnia dużą twardość, trwałość i higieniczność powierzchni. Zlewozmywak Johnny 210 wyposażony jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w kolorze dopasowanym do pozostałych elementów co nadaje produktowi elegancki wygląd oraz w syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki. Dzięki wszystkim swoim zaletom, zlew przez długi czas będzie stanowił ozdobę kuchni, a jednocześnie doskonale spełniał swoją funkcję użytkową.
* Zlewozmywak posiada 1 punkt pod otwór (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 510 mm x 510 mm |
| Głębokość komory | 180 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary wycięcia w blacie | Ø 49 |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Pojemność komory | 22 litry |
| Montaż w szafce | od 50 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
