Quadron Johnny 216 GraniteQ zlewozmywak granitowy river sand 1 komorowy b/o z zaślepką i odpływem - beżowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Johnny 216* to kompaktowy zlew z okrągłą komorą oraz ciekawie zaprojektowanym ociekaczem w kształcie półksiężyca. Produkt bardzo dobrze sprawdzi się w niewielkiej kuchni, także dlatego, że podbudowa dla tego modelu to jedynie 45 cm. W zlewie zamontowany jest stalowy syfon manualny, do którego podłączyć można także odpływ ze zmywarki, oszczędzając tym samym miejsce w szafce. Na ociekaczu wybity jest dodatkowy otwór - w standardzie ze stalową zaślepką – który daje możliwość uzupełnienia zlewu o np. dozownik płynu. Pozwala to uniknąć przechowywania dodatkowych opakowań z detergentami na blacie. Johnny 216 wykonany jest z masy, na którą składają się cząsteczki granitu oraz spoiwo wysokiej jakości. Dzięki uzyskanej strukturze zlew odporny jest na duże wahania temperatur, uderzenia, zarysowania czy powstawanie plam. Dodatkowo idealnie gładkie wykończenie ułatwia zachowanie czystości, a w związku z tym niezbędnej dla zdrowia higieny.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 585 mm x 460 mm |
| Głębokość komory | 175 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary wycięcia w blacie | 56,5 cm x 44 cm |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Pojemność komory | 20 litrów |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
