Quadron Johnny 90 GraniteQ zlewozmywak granitowy river sand 1-komorowy z/o z syfonem stal szlachetna beżowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Johnny 90 to minimalistyczny zlew, skrojony do niewielkiej kuchenki, a wymagana podbudowa to jedynie 40 cm. Wąski front rekompensowany jest długością i głębokością misy. Dzięki takiemu kształtowi, mimo, że zlew zajmuje bardzo mało miejsca, pojemność komory jest bardzo satysfakcjonująca. Dodatkowo na brzegu dedykowanym baterii, wyfrezowany zostały w spodniej części otwór – do samodzielnego wybicia, który pozwala uzupełnić produkt o np. dozownik płynu. Dzięki temu można uniknąć przechowywania dodatkowych opakowań z detergentem w okolicach zlewu, co ma bardzo duże znaczenie w organizacji pracy na tak małej powierzchni. W ofercie Quadron, dostępna jest praktyczna Qmata, która znakomicie powiększy obszar roboczy zlewu. Położona na powierzchni komory sprawdzi się jako ociekacz czy miejsce odkładcze na naczynia lub produkty spożywcze. Produkt wykonany jest z cząsteczek granitu, połączonych wysokiej jakości spoiwem, co gwarantuje szereg zalet użytkowych. Zlewozmywak odporny jest na duże wahania temperatur, uderzenia czy zarysowania. Dzięki idealnie gładkiej powierzchni jest także bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, co zdecydowanie wpływa na utrzymanie higieny w kuchennej strefie mokrej.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 390 mm x 500 mm |
| Głębokość komory | 204 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary wycięcia w blacie | 37 cm x 48 cm |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Pojemność komory | 25 litrów |
| Montaż w szafce | od 40 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
