Quadron Logan 150 granitowy zlewozmywak kuchenny czarny + miedź PVD/stal/złoto PVD 1,5-komorowy podwieszany/wpuszczany
Cena regularna:
1 666,01 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
LOGAN 150 to kompaktowy, półtorej komorowy zlewozmywak, który pomimo swojego rozmiaru przeznaczony jest do wielkich zadań. Pojemna i wygodna komora główna pozwoli na zmywanie i czyszczenie sporych naczyń i wyposażenia kuchennego, natomiast dodatkowa komora, to świetne rozwiązanie dla płukania, namaczania czy ociekania. Na całej długości zlewu zastosowane zostało obniżenie, dzięki któremu zlew uzupełnić możemy o drewnianą deskę kuchenną. Elegancji produktowi dodaje wykończenie syfonu i przelewu. Klient może wybierać pomiędzy klasyczną stalą, złotym i miedzianym połyskiem PVD, oraz perłową czernią. Zlewozmywak Logan, to nie tylko funkcjonalność w niedużej kuchni, ale i subtelna ozdoba.
Zlewozmywak LOGAN dostosowany jest do montażu na dwa sposoby: klasycznego - wpuszczanego, oraz wymagającego profesjonalnej usługi obsadzania – podwieszanego. Sposób drugi, to rozwiązanie niezwykle eleganckie, a jednocześnie bardzo praktyczne, gdyż pozwala uzyskać płynne przejście z części roboczej do strefy mokrej. Dzięki likwidacji wystających ponad blat rantów, unikamy nieestetycznego i niehigienicznego zatrzymywania się na nich resztek jedzenia lub brudu. Jednym ruchem można zgarnąć okruszki, lub inne pozostałości po wykonywanej pracy do komory zlewu, dzięki czemu utrzymanie porządku stanie się zdecydowanie łatwiejsze.
Informacje techniczne
| Ilość komór | półtorej |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 555 mm x 460 mm |
| Sposób montażu | podwieszany / wpuszczany |
| Głębokość komory | 220 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj syfonu | przyścienny Save Space |
| Pojemność komory | 29 litrów / 9 litrów |
| Montaż w szafce | od 60 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
