Quadron Marc 110 FM PRODUKT NA ZAMÓWIENIE | granitowy zlewozmywak kuchenny SZAROBEŻOWY + ZŁOTO PVD | akcesoria: syfon, dozownik, deska | 1-komorowy na równi w blatem
Cena regularna:
2 338,85 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
MARC 110 FM* do montażu na równi z blatem, to jednokomorowy zlewozmywak, który dzięki swojej pojemności pozwala na szerokie wykorzystanie w kuchni. Produkt zamontowany w ten sposób wygląda bardzo nowocześnie, nadając styl pomieszczeniu, a jednocześnie pozwala uniknąć zatrzymywania się resztek jedzenia lub brudu na rantach. Jednym ruchem można zgarnąć okruszki, lub inne pozostałości po wykonywanej pracy do komory zlewu, dzięki czemu utrzymanie porządku stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Model ten wyposażony jest w standardzie w syfon Push-2-Open, dzięki czemu nie ma potrzeby moczenia rąk, aby opróżnić komorę. Wariant ze stalową armaturą, uzupełniony jest o trzy funkcjonalne akcesoria w tym samym kolorze. Natomiast zlewy z armaturą w powłoce PVD, w komplecie otrzymują jeden dodatkowy element wyposażenia kuchennego - deskę kuchenną. Dzięki swoim atutom: dużej komorze, wyposażonej w funkcjonalne akcesoria, oraz sposobowi montażu, zlewozmywak MARC 110 FM to nie tylko świetne rozwiązanie użytkowe, ale także dobrze wyglądający element przestrzeni kuchennej.
* Zlewozmywak posiada 3 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Czas oczekiwania na zamówienie ok 5 tygodni.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 750 mm x 490 mm |
| Głębokość komory | 240 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj odpływu | Push 2 Open / automatyczny |
| Sposób montażu | na równi z blatem |
| Pojemność komory | 61 litrów |
| Montaż w szafce | od 80 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
