Quadron Morgan 110 FM PRODUKT NA ZAMÓWIENIE | granitowy zlewozmywak kuchenny SZARY + ZŁOTO PVD | 1-komorowy na równi w blatem
Cena regularna:
1 391,75 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
MORGAN 110 FM* do montażu na równi z blatem, to jednokomorowy zlewozmywak, który dzięki swojej pojemności pozwala na szerokie wykorzystanie w kuchni. Produkt zamontowany w ten sposób wygląda bardzo nowocześnie, nadając styl pomieszczeniu, a jednocześnie pozwala uniknąć zatrzymywania się resztek jedzenia lub brudu na rantach. Jednym ruchem można zgarnąć okruszki, lub inne pozostałości po wykonywanej pracy do komory zlewu, dzięki czemu utrzymanie porządku stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Model ten wyposażony jest w standardzie w syfon Push-2-Open, dzięki czemu nie ma potrzeby moczenia rąk, aby opróżnić komorę. Dzięki swoim atutom: dużej komorze, wyposażonej w funkcjonalny syfon, oraz sposobowi montażu, zlewozmywak MORGAN 110 to nie tylko świetne rozwiązanie użytkowe, ale także dobrze wyglądający element przestrzeni kuchennej.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Czas realizacji zamówienia około 5 tygodni.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 565 mm x 495 mm |
| Głębokość komory | 216 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj odpływu | Push 2 Open / automatyczny |
| Sposób montażu | na równi z blatem |
| Pojemność komory | 43 litry |
| Montaż w szafce | od 60 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
