Quadron Peter 156 GraniteQ zlewozmywak granitowy snow white 1,5-komorowy z/o z syfonem i zaślepką
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Peter 156* to model charakteryzujący się wydzieleniem 3 sekcji użytkowych na powierzchni zlewu. Pomimo standardowej szerokości zmieściło się półtorej komory oraz kompaktowy, ciekawie zaprojektowany ociekacz. Wewnątrz głównej komory zastosowane zostało obniżenie, na którym ułożyć można Qmatę – dostępną także w ofercie Quadron. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu, znacznemu powiększeniu ulegnie obszar odkładczy. Standardowo model wyposażony jest w syfon manualny oraz zaślepkę do wybitego otworu, którą wymienić można np. na dozownik płynu, lub syfon automatyczny. Dodatkowo, w spodniej części zlewu, wyfrezowane zostały otwory do samodzielnego wybicia. Dzięki czemu, można zwiększyć walory użytkowe produktu o inne elementy, podnoszące komfort codziennej pracy. Mniejsza komora swoim rozmiarem doskonale sprawdzi się do płukania, rozmrażania, a także jako dodatkowe miejsce odkładcze. Peter 156 wykonany jest z mieszanki, w której 74% stanowią cząsteczki granitu, połączone spoiwem wysokiej jakości. Skład ten gwarantuje szeroki wachlarz korzyści, zauważalnych podczas codziennego użytkowania. Przede wszystkim produkt odporny jest na uderzenia i zarysowania, dzięki czemu jego wygląd pozostaje nienaganny przez długi czas. Wykazuje też odporność na duże wahania temperatur – tak częste podczas regularnej pracy w kuchni. Struktura masy i doskonałe przygotowane formy odlewniczej sprawiają, że powierzchnia zlewu jest bardzo gładka, a co za tym idzie nie sprawia kłopotu podczas sprzątania. Dzięki temu użytkowanie jest bardzo higieniczne, a zlew zawsze wygląda estetycznie.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | półtorej |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 780 mm x 500 mm |
| Głębokość komory | 200 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary wycięcia w blacie | 76 cm x 48 cm |
| Sposób montażu | odwracalny |
| Pojemność komory | 29 litrów / 6 litrów |
| Montaż w szafce | od 60 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
