Ralph 111 Fusion GraniteQ black dotted z komorą stalową z syfonem manualnym i zaślepką - czarny
Cena regularna:
666,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Ralph 111 to nowoczesne wzornictwo – dostosowane do aktualnych trendów. Zlewozmywak wykonany z konglomeratu granitowego, opartego na naturalnych surowcach w połączeniu z komorą ze stali szlachetnej tworzą ciekawą i niepowtarzalną kompozycję, którą można wykorzystać w każdej kuchni. Zlewozmywak odwracalny – komora może być zamontowana po prawej lub lewej stronie. Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quardon Pop to ich cecha wyróżniająca, która zapewnia duży komfort użytkowania. Zlewozmywak wyposażony jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w kolorze dopasowanym do pozostałych elementów co nadaje produktowi elegancki wygląd, a także gwarantuje najwyższą higieniczność i trwałość. Syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki, a zastosowany system save space pozwala zaoszczędzić miejsce w szafce pod zlewem.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 780 mm x 430 mm |
| Głębokość komory | 200 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Sposób montażu | odwracalny |
| Pojemność komory | 27 litrów |
| Montaż w szafce | od 50 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
