Tom 111 zlewozmywak granitowy szary + syfon + zaślepka
Cena regularna:
457,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Tom 111* to zlewozmywak granitowy wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detale. GraniteQ stworzony jest w 75-80% z drobnych cząsteczek granitu połączonych wysokiej jakości spoiwem, dzięki czemu charakteryzuje się wytrzymałością, odpornością na zarysowania i przebarwienia po kawie czy herbacie. Dostępny jest w naturalnych, opalizujących kolorach uzyskanych dzięki domieszce metalicznych drobinek. Zlewozmywaki wykonane z GraniteQ nie wymagają specjalistycznych środków czyszczących. Zlewozmywak odwracalny – komora może być zamontowana po prawej lub lewej stronie. Głęboka i pojemna komora, a także duży ociekacz. Niewątpliwym atutem zlewozmywaków Quadron jest ich trwałość i odporność zużycie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów zapewniają nowoczesny wygląd i długowieczność produktu. Są łatwe do utrzymania w czystości, odporne na wysokie temperatury.
Zlewozmywak wyposażony jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ, zaślepkę oraz syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 770 mm x 440 mm |
| Głębokość komory | 176 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Sposób montażu | odwracalny |
| Pojemność komory | 24 litry |
| Montaż w szafce | od 50 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
