Wanna biała Nicole akrylowa prawa/lewa 140 x 70 x 52 zestaw
Cena regularna:
749,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Szeroka wanna wolnostojąca to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą poczuć się bardziej luksusowo w zaciszu swojej łazienki. Tego typu wanny dodają łazience elegancji, estetyki oraz prestiżu.
Pozwól sobie na relaks w swojej łazience!
Wanna wolnostojąca sprawdzi się zarówno w wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych. Doskonale wkomponuje się w każde wnętrze i daje możliwość montażu w dowolnym miejscu. W dodatku jest szeroka u dołu co dodatkowo podnosi komfort w użytkowaniu i codziennym relaksie. Materiały użyte do produkcji wanny są odporne na nacisk wody i użytkownika co gwarantuje użytkowanie przez długie lata i radość z chwil odprężenia. Jest odporna na pękania czy rdzę pod warunkiem jej właściwej konserwacji i użytkowania zgodnego z zaleceniem producenta.
Wanny wolnostojące przeznaczone są do samodzielnego montażu.
W zestawie - korek, syfon, panel przedni + boczny, stelaż pod wannę, zagłówek, uchwyty (2 szt.).
Informacje techniczne
| Wymiary wanny | 140 cm x 70 cm x 52 cm |
| Wymiary dna | 78,5 cm x 35 cm x 36,5 cm |
| Typ | wolnostojąca przyścienna |
| Materiał | 100% akryl wzmocniony włóknem szklanym i żywicą |
| Przelew | brak |
| Wykończenie | połysk |
Dane techniczne
| Szerokość wanny | 70 |
| Długość | 140cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty