Wanna z hydromasażem Lemur 796R prawa biała 140 x 80 cm
Cena regularna:
6 873,75 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Wanna SPA marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na wannę marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Ciebie i Twoich gości. Wanna SPA Hydrosan to luksusowa propozycja, która zapewni niezapomniane doznania podczas kąpieli. Ta przestronna wanna została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie i relaksie. Nasza wanna wyposażona jest w zaawansowany system hydromasażu, wanna posiada różnorodne dysze, które zapewniają kompleksową i indywidualnie dostosowaną terapię wodną, dysze Hydro Jeet skupiają się na masażu pleców, co daje wrażenie odprężającego i kojącego hydromasażu. Wanna jest napędzana przez pompy. Wanna jest na stelażu ze stali nierdzewnej. Wannę wyposażono w zabezpieczenia przed przebiciem oraz przegrzaniem pompy.
Wanna posiada 16 szt. dysz FIT, które nie uwierają:
● 8 dysz powietrznych zamontowanych na dnie wanny (Funkcja Jaccuzi),
● 8 dysz wodnych: 2 dysze wodne zamontowane na dnie wanny, 2 dysze Hydro Jet do masażu pleców oraz 4 dysze po bokach wanny.
Koloroterapia w wannie:
● Kolor czerwony - pobudza, wspomaga krążenie, dodaje energii.
● Kolor zielony - uspokaja i poprawia nastrój, dodaje pewności siebie, wspomaga przemianę materii.
● Kolor niebieski - uspokaja i wycisza, wspomaga leczenie reumatyzmu i chorób gardła.
● Kolor fioletowy - reguluje pracę gruczołów układu hormonalnego, a szczególnie przysadki mózgowej, wspomaga budowę białych ciałek krwi, pomocny przy leczeniu chorób płuc, wątroby i nerek.
Zestaw zawiera: dotykowy Panel kontrolny z wbudowanym radiem, elektryczny protektor przeciw wyciekowi, elegancka słuchawka prysznicowa wielofunkcyjna, regulator ciepłej/zimnej wody, kąpiel ozonowa, kompletna bateria, przełącznik zużycia wody, przełącznik zmiany intensywności, cyrkulacja wody, elegancka wygodna poduszka, odpływ wody oraz syfon.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 80 cm x 140 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Typ | jednoosobowa |
| Podgrzewacz wody | nie |
| Ilość dysz | 16 szt. |
| Strona wanny | prawa |
| Pompy | pompa wirowa (wodna) 1 HP (750W); pompa powietrzna 0,50HP (375W) jacuzzi |
| Kolor | biały |
Dane techniczne
| Szerokość wanny | 80 |
| Długość | 140cm |
Zaloguj się
Waluty