Wanna z hydromasażem Orino 632C biała 135 x 135 cm
Cena regularna:
9 873,75 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Wanna SPA marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na wannę marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Ciebie i Twoich gości. Wanna SPA Hydrosan to luksusowa propozycja, która zapewni niezapomniane doznania podczas kąpieli. Ta przestronna wanna została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie i relaksie. Nasza wanna wyposażona jest w zaawansowany system hydromasażu, wanna posiada różnorodne dysze, które zapewniają kompleksową i indywidualnie dostosowaną terapię wodną, dysze Hydro Jeet skupiają się na masażu pleców, co daje wrażenie odprężającego i kojącego hydromasażu. Wanna jest napędzana przez pompy. Wanna jest na stelażu ze stali nierdzewnej. Wannę wyposażono w zabezpieczenia przed przebiciem oraz przegrzaniem pompy.
Wanna posiada 20 szt. dysz FIT, które nie uwierają:
● 8 dysz powietrznych zamontowanych na dnie wanny (Funkcja Jaccuzi),
● 12 dysze wodne: 8 małych dysz wodnych, 4 duże dysze wodne.
Koloroterapia w wannie:
● Kolor czerwony - pobudza, wspomaga krążenie, dodaje energii.
● Kolor zielony - uspokaja i poprawia nastrój, dodaje pewności siebie, wspomaga przemianę materii.
● Kolor niebieski - uspokaja i wycisza, wspomaga leczenie reumatyzmu i chorób gardła.
● Kolor fioletowy - reguluje pracę gruczołów układu hormonalnego, a szczególnie przysadki mózgowej, wspomaga budowę białych ciałek krwi, pomocny przy leczeniu chorób płuc, wątroby i nerek.
Po otrzymaniu wanny wystarczy tylko podłączyć do bieżącej ciepłej/zimnej wody, odpływ kanalizacyjny (jest w zestawie) oraz podłączyć do gniazdka 230V, i już możemy napuszczać wodę i delektować się wspaniałą kąpielą jaką nam daje wanna z hydromasażem, jacuzzi radiem, koloroterapią, ozonatorem.
Zestaw zawiera: dotykowy Panel kontrolny z wbudowanym radiem i funkcją bluetooth, zabezpieczenie różnicowoprądowe - ochrona przed porażeniem prądem, wielofunkcyjna słuchawka prysznicowa, sterylizacja ozonowa, bateria ceramiczna, przełącznik zużycia wody, przełącznik zmiany intensywności, regulator ciepłej/zimnej wody, cyrkulacja wody, dwie poduszki, dwa głośniki, odpływ wody, trzy halogeny LED, kąpiel ozonowa, system napowietrzanie dysz wodnych (pokrętło do siły masażu wodnego otwierając zawór dodajemy powietrze masaż jest silniejszy z dodatkiem powietrza tzw. masaż szampański), syfon w zestawie, dwa węże przyłączeniowe oraz obudowa.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 135 cm x 135 cm |
| Wysokość przód / tył | 54 cm / 65 cm |
| Typ | dwuosobowa |
| Podgrzewacz wody | nie |
| Ilość dysz | 20 szt. |
| Strona wanny | uniwersalna |
| Pompy | pompa wirowa (wodna) 1.5HP (1100W); pompa powietrzna 0.25HP (250W) jacuzzi |
| Kolor | biały |
Dane techniczne
| Długość | 140cm |
Zaloguj się
Waluty