Wanna z hydromasażem Signa 635 biała 150 x 150 cm
Cena regularna:
11 248,75 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Wanna SPA marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na wannę marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Ciebie i Twoich gości. Wanna SPA Hydrosan to luksusowa propozycja, która zapewni niezapomniane doznania podczas kąpieli. Ta przestronna wanna została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie i relaksie. Nasza wanna wyposażona jest w zaawansowany system hydromasażu, wanna posiada różnorodne dysze, które zapewniają kompleksową i indywidualnie dostosowaną terapię wodną, dysze Hydro Jeet skupiają się na masażu pleców, co daje wrażenie odprężającego i kojącego hydromasażu. Wanna jest napędzana przez pompy. Wannę wyposażono w zabezpieczenia przed przebiciem oraz przegrzaniem pompy. Wanna jest na stelażu ze stali nierdzewnej.
Wanna posiada 18 szt. dysz FIT, które nie uwierają:
● 10 dysz na dnie wanny (dysze bąbelkowe),
● 4 dysze wodne po bokach,
● 4 dysze wodne do masażu pleców,
● 1 dysza do dezynfekcji ozonowej.
Zestaw zawiera: dotykowy Panel kontrolny z wbudowanym radiem i funkcją bluetooth, elegancka słuchawka prysznicowa, przełącznik zużycia wody, przełącznik zmiany intensywności, cyrkulacja wody, dwie eleganckie wygodne poduszki, odpływ wody, kontroler dysz powietrznych, syfon, halogen LED, dodatkowa Funkcja/Regulacja napowietrzana dysz wodnych, kąpiel ozonowa oraz obudowa.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 150 cm x 150 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Typ | dwuosobowa |
| Podgrzewacz wody | nie |
| Ilość dysz | 18 szt. |
| Strona wanny | uniwersalna - narożna |
| Pompy | pompa hydromasażu 1.5HP (1150W); pompa obiegowa 0.25HP (200W) |
| Kolor | biała |
Dane techniczne
| Długość | 150cm |
Zaloguj się
Waluty