Wanna z hydromasażem Tiga 604 biała 152 x 152 cm
Cena regularna:
8 748,75 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Odkryj najwyższy poziom relaksu z naszą wanną z hydromasażem Tiga 604. Ta luksusowa wanna łączy w sobie elegancki design, zaawansowane funkcje i wygodę, zapewniając Ci niezapomniane doznania kąpielowe. Za sprawą wymiarów 152x152x58 cm, nasza wanna oferuje przestronną przestrzeń, w której możesz zanurzyć się w relaksującej kąpieli. Pojemność wanny wynosząca 260 litrów zapewnia komfortowy poziom wody, pozwalając Ci cieszyć się długimi chwilami odprężenia. Wyposażona w dwie pompy, w tym potężną pompę wirową o mocy 1.5HP (1100W) oraz pompę do dysz powietrznych o zwiększonej mocy 0.5HP (400W), nasza wanna dostarcza intensywnego hydromasażu oraz delikatnych bąbelków jacuzzi dla pełnego relaksu ciała i umysłu. Wannę wyposażono w zabezpieczenia przed przebiciem oraz przegrzaniem pompy.
Wanna posiada 44 szt. dysz FIT, które nie uwierają:
● 26 dysz powietrznych zamontowanych na dnie wanny (Funkcja Jaccuzi),
● 18 dysz wodnych: 8 dysz hydro jet, 6 dużych chromowanych dysz wodnych (obracane), 4 dysze w miejscu siedziska.
Koloroterapia w wannie:
● Kolor czerwony - pobudza, wspomaga krążenie, dodaje energii.
● Kolor zielony - uspokaja i poprawia nastrój, dodaje pewności siebie, wspomaga przemianę materii.
● Kolor niebieski - uspokaja i wycisza, wspomaga leczenie reumatyzmu i chorób gardła.
● Kolor fioletowy - reguluje pracę gruczołów układu hormonalnego, a szczególnie przysadki mózgowej, wspomaga budowę białych ciałek krwi, pomocny przy leczeniu chorób płuc, wątroby i nerek.
Zestaw zawiera: dotykowy Panel kontrolny z wbudowanym radiem i funkcją bluetooth, zabezpieczenie różnicowoprądowe - ochrona przed porażeniem prądem, wielofunkcyjna słuchawka prysznicowa, sterylizacja ozonowa, kąpiel ozonowa, przełącznik zużycia wody, przełącznik zmiany intensywności, regulator zimnej/ciepłej wody, cyrkulacja wody, dwie poduszki, dwa głośniki, odpływ wody, bateria z termostatem, trzy wielobarwne oświetlenia wodne, wodospad, syfon, przewody przyłączeniowe do wody oraz obudowa.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 152 cm x 152 cm |
| Wysokość | 58 cm |
| Typ | trzyosobowa |
| Podgrzewacz wody | tak |
| Ilość dysz | 44 szt. |
| Strona wanny | uniwersalna |
| Pompy | pompa wirowa (wodna) 1.5HP (1100W); pompa do dysz powietrznych 0,5HP (400W) |
| Kolor | biały |
Dane techniczne
| Długość | 150cm |
Zaloguj się
Waluty