Wanna z hydromasażem Venus 643 biała 155 x 155 cm
Cena regularna:
9 498,75 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Wanna SPA marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na wannę marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Ciebie i Twoich gości. Wanna SPA Hydrosan to luksusowa propozycja, która zapewni niezapomniane doznania podczas kąpieli. Ta przestronna wanna została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie i relaksie. Nasza wanna wyposażona jest w zaawansowany system hydromasażu, wanna posiada różnorodne dysze, które zapewniają kompleksową i indywidualnie dostosowaną terapię wodną, dysze Hydro Jeet skupiają się na masażu pleców, co daje wrażenie odprężającego i kojącego hydromasażu. Wanna jest napędzana przez pompy. Wannę wyposażono w zabezpieczenia przed przebiciem oraz przegrzaniem pompy.
Wanna posiada 30 szt. dysz FIT, które nie uwierają:
● 14 dysz wodnych: 8 dysz hydro jet do masażu pleców, 6 dysz wodnych bocznych,
● 16 dysz powietrznych (jacuzzi).
Koloroterapia w wannie:
● Kolor czerwony - pobudza, wspomaga krążenie, dodaje energii.
● Kolor zielony - uspokaja i poprawia nastrój, dodaje pewności siebie, wspomaga przemianę materii.
● Kolor niebieski - uspokaja i wycisza, wspomaga leczenie reumatyzmu i chorób gardła.
● Kolor fioletowy - reguluje pracę gruczołów układu hormonalnego, a szczególnie przysadki mózgowej, wspomaga budowę białych ciałek krwi, pomocny przy leczeniu chorób płuc, wątroby i nerek.
Zestaw zawiera: zabezpieczenie różnicowoprądowe - ochrona przed porażeniem prądem, panel kontrolny z wbudowanym radiem, wielofunkcyjna słuchawka prysznicowa, sterylizacja ozonowa, kąpiel ozonowa, przełącznik zużycia wody, przełącznik zmiany intensywności, regulator ciepłej/zimnej wody, cyrkulacja wody, dwie poduszki, dwa głośniki, odpływ wody, bateria z termostatem, dwa wielobarwne oświetlenia wodne, funkcja automatycznego czyszczenia, wodospad, syfon, dwa przewody przyłączeniowe do wody oraz obudowy.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 155 cm x 155 cm |
| Wysokość | 62 cm |
| Typ | dwuosobowa |
| Podgrzewacz wody | nie |
| Ilość dysz | 30 szt. |
| Strona wanny | uniwersalna |
| Pompy | pompa wirowa (wodna) 1.5HP (1100W); pompa do dysz wodnych 0.25HP (200W) |
| Kolor | biały |
Dane techniczne
| Długość | 150cm |
Zaloguj się
Waluty