Will zlewozmywak granitowy 1-komorowy czarny z zaślepką i odpływem
Cena regularna:
600,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Quadron Will 111* to zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem w komplecie z syfonem manualnym i zaślepką. Cechą wyróżniającą ten model jest boczny kołnierz, przeznaczony na montaż baterii. Dzięki takiemu rozwiązaniu, bateria montowana tradycyjnie pomiędzy komorą, a ociekaczem, w tym przypadku jest w rogu zlewozmywaka, po jego prawej lub lewej stronie, w zależności od tego, czy zlewozmywak zamontujemy jako lewy (z komorą po lewej stronie), czy jako prawy (z komorą po prawej stronie). Will jest idealnym rozwiązaniem choćby w przypadku montażu podokiennego, gdy tradycyjne umiejscowienie baterii na środku koliduje z otwarciem okna. Zlewozmywak wykonany z materiału Graniteq, czyli mieszanki kwarcu granitowego (ok. 74%), związanego wysokiej jakości żywicami, dzięki czemu charakteryzuje się trwałością i higienicznością. Nowoczesne wzornictwo – dostosowane do aktualnych trendów.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 772 mm x 460 mm |
| Głębokość komory | 185 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Sposób montażu | odwracalny |
| Pojemność komory | 23 litry |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
