Zestaw MILANO 3 - zlew + bateria z wyciąganą wylewką + syfon + impregnat
Cena regularna:
816,45 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw Milano 3
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw MILANO 3, w skład którego wchodzą:
● Zlewozmywak MILANO, to wysokiej jakości granitowy, jednokomorowy zlewozmywak do szafki od 40 cm. Wyprodukowany przez polskiego producenta. Gwarancja najwyższej wytrzymałości, dzięki specjalnej mieszance granitan plusR – odpornej na przebarwienia i zarysowania. Cechuje go wysoka odporność na gwałtowne zmiany temperatury (-18+280 stopni) oraz matowa, łatwa do czyszczenia powierzchnia,
Wysoka jakość produktu pozwala nam zaoferować 30 lat gwarancji. 5 kolorów do wyboru.
● TARU bateria kuchenna z wyciąganą wylewką o wysokiej jakości, w 6 kolorach do wyboru. Powłoka baterii odporna na przebarwienia i wysoką temperaturę. Ceramiczna głowica 40 mm. Obrotowa 360', wyciągana wylewka. Dwufunkcyjna słuchawka (dwa rodzaje strumienia wody). Standardowy otwór montażowy 35 mm.
● Syfon manualny chrom z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.
● Impregnat do wyrobów z kamienia, tworzyw sztucznych oraz stali szlachetnej - GRANIPROTECT, produkt EKO. Tylko naturalne składniki. Produkt bardzo wydajny. Dzięki unikalnej formule doskonale impregnuje naturalne i sztuczne powierzchnie granitowe. Nie zawiera szkodliwych dla środowiska lotnych związków organicznych. Pojemność 30 ml.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 574 mm x 464 mm |
| Wymiary komory | 396 mm x 302 mm |
| Głębokość | 160 mm |
| Waga | 15 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
| Do szafki | od 40 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny
BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C. Strony komory zostały oznaczone opcjami: 1 i 2.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty

