Zestaw - kabina prysznicowa pięciokątna 100x100 cm - brodzik - syfon
Cena regularna:
2 159,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz design pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej. Dzięki czarnym elementom wykończeniowym nasz produkt jest niezwykle uniwersalny i z pewnością wpasuje się w każdy wystrój Twojej łazienki.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience. Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, podwójne stalowe rączki, górne mocowanie bocznej ścianki, uszczelki w kolorze czarnym, komplet śrub montażowych oraz aluminiowy próg.
● Brodzik pięciokątny 100 x 100 ST08C czarny. Wzmacniany spód (bardzo gruby i mocny). Wzmocniony dodatkowym włóknem szklanym oraz płytą HDF o grubości 1,5 cm.
● Syfon z uszczelkami. Syfon brodzikowy niski z elementem umożliwiającym czyszczenie od góry oraz koszyk na nieczystości.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Szerokość x długość | 100 cm x 100 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadce |
| Wejście | otwierane na zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny mat |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 100 cm x 100 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Typ | pięciokątny slim |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 100 |
| Szerokość kabiny | 95 - 100 |
Zaloguj się
Waluty