Zestaw - kabina prysznicowa półokrągła 80x80 cm - brodzik - syfon
Cena regularna:
1 399,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, podwójne stalowe rączki, aluminiową listwę progową, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, bardzo ciche i żywotne rolki do 20 000 cykli (posłużą długie lata), uszczelkę magnetyczną oraz aluminiowy próg.
● Brodzik kwadratowy 80 x 80 ST01A biały połysk. Wzmacniany spód (bardzo gruby i mocny). Wzmocniony dodatkowym włóknem szklanym oraz płytą HDF o grubości 1,5 cm.
● Syfon z uszczelkami. Syfon brodzikowy z elementem umożliwiającym czyszczenie od góry.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadce |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Typ | półokrągły |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 80 |
Zaloguj się
Waluty