Zlewozmywak granitowy dwukomorowy butelkowa zieleń - bateria - syfon - Duet
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Dwukomorowy zlewozmywak granitowy DUET to doskonały wybór dla osób ceniących zarówno estetykę, jak i funkcjonalność w kuchni. Dzięki możliwości personalizacji poprzez nawiercanie otworów na życzenie, zlewozmywak można idealnie dostosować do indywidualnych potrzeb. Wysokiej jakości materiał granitowy zapewnia trwałość i elegancki wygląd, który będzie ozdobą każdej kuchni przez wiele lat.
*Otwory w zlewie nawiercamy bezpłatnie na życzenie klienta według wzoru.
● Prati to nowoczesny kran kuchenny, który dzięki minimalistycznej formie i ponadczasowej funkcjonalności, sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i nowatorskich przestrzeniach kuchennych. Bateria posiada wyciąganą, obrotową wylewkę, a także dwufunkcyjną słuchawkę (strumień standardowy bądź prysznic), które znacznie ułatwiają codzienne obowiązki kuchenne. Prosty, a zarazem elegancki design, długa, smukła wylewka i różnobarwna kolorystka tworzą uniwersalny produkt, który jest odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie Klienta.
● Dwukomorowy przyścienny syfon manualny w kolorze CHROM z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki (oszczędność przestrzeni).
● Impregnat do zlewu GraniProtect.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Dwie |
| Wymiary zewnętrzne | 746 mm x 442 mm |
| Wymiary komór | 315 mm x 315 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Waga | 16 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 75 cm i głębokości min. 45 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny
BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty


