Zlewozmywak granitowy jednokomorowy okrągły Mila
Cena regularna:
310,35 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Zlewozmywak kuchenny okrągły z ociekaczem Mila wykonany z mieszanki granitu i spoiwa granitowego w stosunku 80% do 20%, co gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, różnice temperatur oraz zarysowania. Można na nich bezpiecznie odłożyć gorące garnki o temperaturze do 280°C, a nawet olej jadalny o temperaturze około 180°C. Obniżony ociekacz to dodatkowy atut tego zlewozmywaka, który ułatwia odprowadzanie wody.
Powierzchnia zlewozmywaka jest antygrzybiczna, co ułatwia utrzymanie czystości, a dedykowane środki ochronne jeszcze bardziej ułatwiają to zadanie. Dodatkowo produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na plamy i przebarwienia.
Należy podkreślić, że zastosowanie najnowszych technologii produkcyjnych i dbałość o jakość sprawiają, że nasze zlewozmywaki to produkty najwyższej jakości, spełniające rygorystyczne normy - każdy zlewozmywak jest starannie sprawdzany przez dział jakości.
Warto podkreślić, że zlewozmywaki są produkowane w 100% w Polsce, co oznacza, że wspierasz rodzimy biznes i gospodarkę.
Każdy zlewozmywak jest dostarczany z syfonem manualnym przyściennym chrom, a za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zamiany go na kolor złoty / czarny lub syfon automatyczny.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 488 mm x 488 mm |
| Wymiary komory | 406 mm x 406 mm |
| Głębokość | 167 mm |
| Waga | 10 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm / 3 1/2 |
| Do szafki | od 45 cm |
| Gwarancja | 10 lat |
Rysunek techniczny
BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty

